Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Elblągu

Z tradycją w nowoczesność

Uwaga słuchacze IILO, IIIb LO i IVaLO przypominamy, że zagadnienia na egzamin ustny z języka polskiego dostępne są na w zakładce Sprawy słuchaczy/harmonogramy.

Światowy Dzień Ziemi obchodzony jest na całym świecie 22 kwietnia. Jego celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie.W naszej Szkole obchody Dnia Ziemi odbyły się w 16 kwietnia. Słuchacze klas gimnazjalnych wykonali plakaty i kolaże o tematyce proekologicznej, które następnie zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym.

Tekst - A.F. 

Światowy Dzień Ziemi

 

Każdego roku w naszej szkole Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym wyróżniają najlepszych słuchaczy Gimnazjum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Po pierwszym semestrze wyróżnionych zostało 21 słuchaczy.

Wyróżnienia dla najlepszych Wyróżnienia dla najlepszych

Czytaj więcej: Wyróżnienia dla najlepszych 

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest corocznie od 1950 r. w dniu 7 kwietnia, w rocznicę powstania WHO. Jego celem ogólnym jest zwrócenie szczególnej uwagi na najbardziej palące i zaniedbane problemy zdrowotne społeczeństw na świecie.

Obchody Światowego Dnia ZdrowiaObchody Światowego Dnia Zdrowia

Czytaj więcej: Obchody Światowego Dnia Zdrowia

W dniu 19 marca 2014r. został przeprowadzony w naszej szkole konkurs, w którym wzięli udział słuchacze klas I - III Gimnazjum.
Do konkursu przystąpiło 16 słuchaczy. Zwycięzcą konkursu została Karolina Uścinowicz z klasy III A, miejsce drugie zajął Czarek Witak z klasy I A, miejsce trzecie zajęły Angelika Machy z klasy III A oraz Daria Langowska z klasy II B. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs biologiczny - Konkurs biologiczny -

 

Tekst-Anna Fall


 

Podkategorie

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.