Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Siedziba główna: ul. Gen. Bema 54 82 - 300 Elbląg, filia: ul. Saperów 14C 82-300 Elbląg

Moodle CKZiU

 

Nauczyciele CKZiU:

 

  1. Romuald MACKOJĆ – Dyrektor CKZiU – nauczyciel:

    • elektronik

  2. Magdalena PRZYGODZKA – Wicedyrektor CKZiU – nauczyciel:

    • fryzjerstwo

  3. Maria GÓRALCZYK – Wicedyrektor CKZiU – nauczyciel:

    • rachunkowość

    • prowadzenie działalności gospodarczej

    • podatki

  4. Hanna ZAGOR – Kierownik kształcenia ogólnego CKZiU – nauczyciel:

    • geografia

  5. Krzysztof CHYBOWSKI – Kierownik praktycznej nauki zawodu CKZiU – nauczyciel:

    • mechanika i diagnostyka samochodowa

    • elektromechanika samochodowa

    • organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych

  6. Jarosław JUHAS – nauczyciel:

    • metrologia warsztatowa

    • mechanika i diagnostyka samochodowa

  7. Radosław MILEWSKI – informatyk – nauczyciel:

    • programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie

  8. Krzysztof SUDOŁ – nauczyciel:

    • elektryk

  9. Adrian SAMBURSKI – nauczyciel:

    • systemy energetyki odnawialnej

    • rysunek techniczny (AutoCAD)

    • elektronika i automatyka

  10. Maciej GRZEBIŃSKI – nauczyciel:

    • elektrotechnika i elektronika

  11. Paweł LEWANDOWSKI – nauczyciel:

    • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

    • bezpieczeństwo i higiena pracy

  12. Jan BEREDA – nauczyciel:

    • odlewnictwo

  13. Andrzej SOPEL – nauczyciel:

    • spawalnictwo

    • systemy energetyki odnawialnej

  14. Zbigniew BANACH – nauczyciel:

    • spawalnictwo

    • podstawy konstrukcji maszyn

  15. Andrzej CIECIERSKI – nauczyciel:

    • mechanika i diagnostyka samochodowa

    • elektromechanika samochodowa

  16. Ryszard ŁASTÓWKA – nauczyciel:

    • mechanika i diagnostyka samochodowa

    • elektromechanika samochodowa

    • podstawy konstrukcji maszyn

  17. Roman GORĄCZKOWSKI – nauczyciel:

    • mechanika i diagnostyka samochodowa

    • elektromechanika samochodowa

    • organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych

  18. Wiesław GOŃCZEWSKI – nauczyciel:

    • mechanika i diagnostyka samochodowa

    • elektromechanika samochodowa

    • organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych

  19. Jarosław WĄDOŁKOWSKI – nauczyciel:

    • podstawy konstrukcji maszyn

  20. Grzegorz LUCIA – nauczyciel:

    • podstawy konstrukcji maszyn

    • spawalnictwo

  21. Natalia MENZIŃSKA – HAJEC – nauczyciel:

    • fryzjerstwo

  22. Izabela ZASUWIK – LENARCZYK – nauczyciel:

    • fryzjerstwo

  23. Ireneusz PACZUSKI – nauczyciel:

    • obrabiarki sterowane konwencjonalnie

  24. Jacek KOSMACZEWSKI – nauczyciel:

    • obrabiarki sterowane konwencjonalnie

  25. Dorota CISZEWSKA – KŁOS – nauczyciel:

    • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

    • dekarstwo

    • rysunek techniczny (AutoCAD)

  26. Krzysztof DYAS – nauczyciel:

    • technologia drewna

    • stolarstwo

  27. Stanisław PRZYGODA – nauczyciel:

    • stolarstwo

  28. Sławomir DZIĄBKOWSKI – nauczyciel:

    • stolarstwo

  29. Marcin SIERZPUTOWSKI – nauczyciel:

    • tapicerstwo

  30. Andrzej WOLAŃSKI – nauczyciel:

    • odlewnictwo

  31. Halina BANACH – nauczyciel:

    • prowadzenie działalności gospodarczej

  32. Zbigniew KARMOWSKI – nauczyciel:

    • techniki wytwarzania

    • technologia obróbki skrawaniem

  33. Irena OMELAN – nauczyciel:

    • język polski

  34. Ewa ZABŁOCKA – nauczyciel:

    • matematyka

  35. Piotr BOGDAŃSKI – nauczyciel:

    • wiedza o społeczeństwie (WOS)

    • historia

  36. Anna FALL – nauczyciel:

    • biologia

  37. Bogumiła OLĘDZKA - KOZICKA – nauczyciel:

    • chemia

  38. Andrzej TAZUSZEL – nauczyciel:

    • fizyka

  39. Wojciech PESZYŃSKI – nauczyciel:

    • informatyka

    • język polski

    • przedmioty na kierunku TCPG

  40. Małgorzata ZAMORSKA – nauczyciel:

    • język angielski

  41. Iwona KAWAŁKOWSKA – nauczyciel:

    • język angielski

  42. Izabela PIÓRKOWSKA – nauczyciel:

    • język niemiecki

      • doradca zawodowy

      • psycholog

  43. Anna JĘDRZEJEWSKA – nauczyciel:

    • bibliotekarz

    • bezpieczeństwo i higiena pracy

  44. Agnieszka DANIŁÓW – nauczyciel:

    • prawo pracy

    • prawo cywilne

  45. Wojciech SÓJKA – nauczyciel:

    • cyfrowe procesy graficzne

  46. Małgorzata SZEWCZYK – nauczyciel:

    • rachunkowość

  47. Anna STOLTMANN – STEFANIAK – nauczyciel:

    • florystyka

  48. Daniel CICHOWICZ – nauczyciel:

    • prawo administracyjne

 

 

 

CKZiU w Elbągu