Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Siedziba główna: ul. Gen. Bema 54 82 - 300 Elbląg, filia: ul. Saperów 14C 82-300 Elbląg

Już za dwa tygodnie w całym kraju odbędą się testy gimnazjalne. Do egzaminów przystąpią również uczniowie gimnazjum mieszczącym się przy naszej szkole. Testy będą trwały trzy dni. Każdy egzamin składa się z dwóch części. Do pierwszej części uczniowie przystąpią o godzinie 9:00, druga natomiast rozpoczyna się o godzinie 11:00.

 

 

We wtorek 23 kwietnia odbędzie się egzamin z części humanistycznej. O godzinie 9:00 odbędzie się część obejmująca historię oraz WOS. O godzinie 11:00 uczniowie pisać będą test z języka polskiego.

W środę 24 kwietnia gimnazjaliści przystąpią do pisania części matematyczno – przyrodniczej. Egzamin obejmujący biologię, chemię, fizykę oraz geografię rozpocznie się o godzinie 9:00, zaś matematyka o godzinie 11:00.

Ostatniego dnia, tj. 25 kwietnia przewidziany jest język obcy. Część podstawowa rozpocznie się o 9:00, a rozszerzona o godzinie 11:00.

Za uczniów naszej szkoły trzymamy kciuki!

CKZiU w Elbągu